Grupy robocze

  • EDUKACJA

    Zajmujemy się działalnością edukacyjną i propagowaniem wiedzy na temat cloud computingu oraz jego wpływu na polską gospodarkę. Poprzez raporty, artykuły i opracowania chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, tworzymy materiały, które mogą być przydatne zarówno dla innych dostawców usług budowanych w oparciu o ośrodki przetwarzania danych jak i ich potencjalnych odbiorców.

  • LEGISLACJA

    Polish Data Center Association wychodzi naprzeciw dążeniom firm do zwiększenia bezpieczeństwa przetwarzania danych oraz działa aktywnie na rzecz zmian legislacyjnych, które będą mogły mieć wpływ na ochronę cyberprzestrzeni, sposób oferowania usług przetwarzania danych w Polsce oraz standardów ich realizacji. Chcemy , aby polskie prawodawstwo dążyło do poprawy standardów w tym zakresie, dlatego powołaliśmy do życia grupę roboczą, zajmującą się wyłącznie tym obszarem.

  • BUDOWA RELACJI

    Celem grupy jest praca nad relacjami z różnymi podmiotami, firmami, organizacjami oraz instytucjami działającymi na terytorium Polski, które mogą wywierać długofalowy wpływ na obszar biznesowy związany z polskimi ośrodkami przetwarzania danych i outsourcingiem IT.

CZŁONKOWIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DANE KONTAKTOWE

tel Strona główna

+48 12 420 53 40

adres Strona główna

ul. Krakowska 43,
32-050 Skawina

mail Strona główna

office@polskiedc.org