Zarząd związku

Tomasz Stępski

Przewodniczący Zarządu

Od 2015r. Ekspert sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii....

czytaj dalej >

Od 2015r. Ekspert sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Związany z rynkiem zaawansowanych usług od prawie 20 lat, projektował i wdrażał pionierskie rozwiązania teleinformatyczne. Brał udział we wdrożeniu pierwszego komercyjnego rozwiązania telefonii VoIP over SAT. Pionier rozwiązań Cloud Computingu w Polsce – wdrażał jedne z pierwszych platform dla rozwiązań biznesowych w przemyśle. Business Solution Architect na rynku systemów ERP w szczególności SAP. Współautor koncepcji rozwiązań biznesowych dla klientów sektora medycznego i przemysłowego.

Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół optymalizacji kosztowej systemów IT w rozwiązaniach przetwarzania rozproszonego. Posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizacji rozwiązań IT z zakresu systemów transakcyjnych, data mining i e-commerce. Specjalizuje się w planowaniu, budowaniu oraz wprowadzeniu nowych usług w oparciu o strategię komunikacji, świadcząc wsparcie oraz nadzorując realizację projektu.

Doświadczenie zawodowe i menadżerskie zdobywał zarówno w lokalnych przedsiębiorstwach jak również pracując dla przedsiębiorstw należących do największych ze światowych grup przemysłowych m.in. dla takich firm jak Cermag Sp. z o.o., Esselte Polska Sp. z o.o., Hertz Systems Sp. z o.o., Hewlett-Packard, IGA S.A., Kroponol Sp. z o.o., Maspex Sp. z o.o., NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf, Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polskie Radio S.A., Sygnity S.A., T-Mobile S.A., Telefonia Dialog S.A.

Umiejętności w zakresie budowania partnerskich relacji oraz wieloletnie i ugruntowane kontakty w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw pozwoliły mu na realizację usług i wdrożenia systemów IT o wartości kilkudziesięciu mln PLN.

 

Mateusz Tykierko

Wiceprezes Związku

...

CZŁONKOWIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DANE KONTAKTOWE

tel Strona główna

+48 12 420 53 40

adres Strona główna

ul. Krakowska 43,
32-050 Skawina

mail Strona główna

office@polskiedc.org